fbpx

Facebook Ads

11 ciekawych ustawień Facebooka
Czas czytania: 6 min.

W poprzedniej części poradnika dowiedziałeś się nieco więcej o ciekawych funkcjach Facebooka, takich jak Randki, Spaces, czy Spotkania. Teraz poznasz

Ukryte funkcje Facebooka
Czas czytania: 11 min.

Facebook jest pełen ukrytych opcji. Większości z nich pewnie nigdy nie użyjesz, ale sama wiedza o tym, że istnieją pokaże ci, w jak wielu obszarach Mark Zuckerberg chce działać lub już działa. To także ciekawe źródło informacji o opcjach, które nie są jeszcze dostępne w Polsce, ale w przyszłości być może będą.

Kontakt z pomocą Facebooka
Czas czytania: 7 min.

Kontakt z Facebook support bywa bardzo utrudniony. Jakich informacji potrzebujesz, by załatwić sprawę w pomocy FB, jak odnaleźć opcję chatu oraz o co warto pytać?

W tym krótkim przewodniku dowiesz się, jak znaleźć kontakt do FB, czego możesz się dowiedzieć od supportu oraz w jakich sprawach lepiej do nich w ogóle nie pisać, bo i tak nie pomogą ;).

Praca w marketingu - jak zacząć? Pierwsza praca
Czas czytania: 12 min.

W poprzedniej części dowiedziałeś się, jak to u mnie było ze studiami, dlaczego wybrałam marketing, jak przygotowałam CV oraz wytrenowałam umysł do rozmowy rekrutacyjnej.

Czas na długą opowieść o początkach i rozwoju mojej kariery zawodowej.

Praca w marketingu - moja historia - jak zacząć? cz. 1
Czas czytania: 7 min.

Ogólny poradnik, jak zacząć uczyć się o systemie reklamowym Facebook Ads i marketingu napisałam kilka tygodni temu. Dziś poznasz moją historię “od 0 do bohatera”, czyli jak w ogóle zaczęłam interesować się tym, co teraz jest moją pasją.

Startujemy!

Rozliczanie za efekt - agencje, freelancerzy
Czas czytania: 8 min.

Ostatnimi czasy widzę sporo pytań na temat tego, jak rozliczać pracę agencji, czy freelancera. W dobie coraz popularniejszej pracy zadaniowej, wielu właścicielom firm przechodzi przez myśl, że rozliczenie “za efekt” to może być całkiem dobry pomysł.

Jak jest w rzeczywistości?

Facebook Q&A - najciekawsze pytania
Czas czytania: 6 min.

Czy muszę mieć spory fanpage, aby opłacało się robić reklamy na Facebooku? Dlaczego nie pojawia się podgląd linków w poście na FB?

W dzisiejszym Q&A poznasz odpowiedzi na kilkanaście najciekawszych pytań zadanych w facebookowych grupach marketingowych!

3 błedy kont FB i IG
Czas czytania: 4 min.

Czasem zdarza się, że Instagram lub Facebook nie działają tak, jak powinny. Postanowiłam zebrać więc 3 najczęstsze problemy z kontem na Instagramie, które trudno rozwiązać bez znajomości kilku trików.

Nauka reklam na Facebooku - poradnik
Czas czytania: 11 min.

Na Facebookowych grupach co jakiś czas pojawia się zbłądzona duszyczka, która nie ma bladego pojęcia, jak rozpocząć naukę tworzenia reklam na Facebooku i Instagramie.
Zwykle otrzymuje odpowiedź “kup kurs X”, więc postanowiłam zebrać w jednym miejscu praktyczne porady, jak naprawdę uczyć się od zera, z zupełnie darmowych źródeł.

Facebook Ads - jakie dane analizować?
Czas czytania: 8 min.

Reklamy na Facebooku zostały stworzone w modelu “easy to learn, hard to master”. Niezwykle prosto można więc “wyklikać” dowolną kampanię, ale zoptymalizować ją i czytać jej efekty już niestety duużo trudniej.

Postanowiłam więc w jednym miejscu zebrać wszystkie (na dzień dzisiejszy) metryki, które możemy znaleźć pod opcją “Kolumny” w raportach Facebooka.

Każda z nich jest pokrótce opisana wraz z moją subiektywną opinią, kiedy warto ją analizować i dlaczego.

Odbierz darmowe materiały

Otrzymaj dostęp do WSZYSTKICH darmowych materiałów, które kiedykolwiek opublikowałam na blogu i które opublikuję w przyszłości.

Nie musisz wypisywać i zapisywać się ponownie, aby być na bieżąco! Wystarczy, że sprawdzisz tajny folder Google Drive :)

Link do tajnego folderu Google Drive z materiałami znajdziesz w mailu powitalnym. Jako bonus dorzucam też w nim historię założenia bloga :).

 

logo-podcast-mini-marketing

Podsłuchaj mojego podcastu!

3x w miesiącu publikuję wersję audio moich artykułów.

Dzięki temu zawsze będziesz na bieżąco, nawet jeśli nie masz czasu czytać!

Zamów Audyt Facebook Ads

Jeśli potrzebujesz kompleksowej analizy Twoich reklam.

ZOBACZ OFERTĘ

Umów się na Konsultację Facebook Ads

Gdy chcesz porozmawiać o konkretnej kampanii lub masz ogólne pytania.

ZOBACZ OFERTĘ

Natalia Charzyńska

NIP: 9591945115 | REGON: 385244620 | mail: [email protected]

Copyright charzynska.pl ©  All Rights Reserved