01. WSTĘP

 


Witam Cię na szkoleniu o skalowaniu reklam! Dowiesz się z niego wszystkiego, co wiem o logicznym i sensownym zwiększaniu budżetu kampanii Facebook Ads.

 

Niestety, nie możesz liczyć, że przedstawię ci konkretne rozwiązanie twojego problemu. Pokażę za to i omówię dokładnie wszystkie możliwości skalowania.

 

Zaczniemy od koniecznej teorii. Dowiesz się, czym faktycznie jest a czym nie jest skalowanie. Kluczowym pytaniem, na jakie sobie odpowiemy będzie także kiedy warto zacząć skalować kampanie, by miało to sens ekonomiczny.

 

Skalowanie reklam nie jest zamiennikiem marketingu, dlatego w kolejnym rozdziale opowiem ci, kiedy nie warto zwiększać budżetu.

 

Następnie przejdziemy do konkretów. Poznasz wszystkie rodzaje skalowania kampanii reklamowych, z podziałem na skalowanie pionowe oraz poziome. Ostatnie dwa rozdziały zepną całą wiedzę w klamrę. Dowiesz się, jak dopasować rodzaj skalowania do biznesu oraz który z nich jest najlepszy.

 

  1. Kalkulatory marketingowe
  2. Wersja audio szkolenia
  3. Wersja e-bookowa szkolenia
  4. Prezentacja PDF szkolenia
  5. Podręcznik "Profesjonalne reklamy Facebook Ads"

Wersja audiobookowa tego kursu oraz e-book i prezentacja PDF są do pobrania z Dysku Google :). Pliki pobiorą się automatycznie, gdy klikniesz w ikonę strzałki w dół, znajdującą się w górnym prawym rogu podglądu pliku.

Korzystam z plików cookies. Zajrzyj do Polityki prywatności albo kliknij OK!