Konsultacja konta reklamowego Facebook Ads

przyda Ci się szczególnie gdy:

Jako właściciel biznesu:


1. Utknąłeś i nie wiesz, co jest nie tak z reklamą.

2. Nie wiesz, jak zrobić skuteczną reklamę w Twojej branży.

3. Chcesz połączyć marketing z reklamami w profesjonalny sposób..

Jako freelancer/specjalista:


1. Potrzebujesz "świeżego spojrzenia" na reklamy swoje lub klienta.

2. Potrzebujesz pogłębionej analizy całego konta reklamowego.

3. Efektywność reklam gwałtownie spada i chcesz znaleźć powód, dlaczego.

Czym jest konsultacja reklamowa?

To po prostu rozmowa o reklamach na Facebooku.

Zazwyczaj konsultacja wygląda na jeden z dwóch sposobów:

   

1. Wcześniej przygotowujesz swoje pytania i wysyłasz mi je przed konsultacją.

Dzięki temu mogę się przygotować do rozmowy, co znacznie usprawni konsultację :). Zazwyczaj są dość ogólne, jak np. “Czy warto korzystać z celu Ruch przy budowie góry lejka” albo “Jaki lookalike wybrać w mojej branży?”.


2. Udostępniasz mi ekran i pokrótce opowiadasz o swoich dotychczasowych działaniach. Pokazujesz mi kampanie, które chcesz wspólnie przeanalizować i poprawić.

Często moi klienci umawiają się ze mną na kolejne rozmowy, np. po tygodniu czy dwóch od momentu wdrożenia zmian podczas pierwszej konsultacji. 

Etapy konsultacji Facebook Ads

1

Zapoznaję się z briefem od Klienta

Wypełnij formularz kontaktowy. Przedstaw w 2-3 zdaniach swój problem. Postaraj się uzupełnić jak największą liczbę pól. Jest on niezbędny do tego, bym wiedziała, pod jakim kątem analizować konto reklamowe.

 

Dzięki temu oszczędzimy sporo czasu na wymianę informacji poprzez maila :).

konsultacje fb ads - 01

2

Robię wstępną analizę reklam lub brandu

Przed rozmową sprawdzam stronę www Twojej marki, by wychwycić ewentualne oczywiste problemy, utrudniające wejście na nią lub dokonanie zakupów.


Jeśli podałeś/aś mi wstępne pytania w briefie – analizuję je, by konsultacja poszła sprawniej :).

konsultacje fb ads - 02

3

Umawiamy się na rozmowę

Konsultacje robię we wtorki i środy od 9:00 do 14:00 włącznie. Rozmowa polega na połączeniu głosowym poprzez Google Meet lub Zooma. 

 

Możesz mi udostępnić ekran, abyśmy mogli porozmawiać o reklamach bez fizycznego dostępu do konta reklamowego.

 

Istnieje też możliwość konsultacji pisemnej, poprzez maila. Odpowiedź na 1 pytanie kosztuje 25 zł netto i możesz kupić tę usługę o tutaj.

konsultacje fb ads - 03

4

Wystawiam fakturę VAT lub podrzucam link do szybkiej płatności

Moje wszystkie usługi płatne są z góry. Dlatego w formularzu proszę Cię o podanie formy płatności :).

 

Wybierając zarówno szybkie płatności, jak i standardowy przelew wystawiam fakturę VAT. Wystarczy, że podasz NIP podczas wypełniania danych lub wpiszesz go w formularzu (jeśli decydujesz się na przelew manualny).

 

Jeśli zdecydujesz się na 1 godzinę konsultacji i uznasz, że jednak potrzebujesz ich więcej – daj mi znać, podrzucę Ci rabat dla stałego klienta/klientki :). Możesz też od razu wykupić pakiet 4h w specjalnie obniżonej cenie :).

konsultacje fb ads - 04

Zapoznaję się z briefem od Klienta

Wypełnij formularz kontaktowy - postaraj się uzupełnić jak największą liczbę pól. Jest on niezbędny do tego, bym wiedziała, pod jakim kątem analizować konto reklamowe. Dzięki temu oszczędzimy sporo czasu na wymianę informacji poprzez maila 🙂

Robię wstępną analizę reklam lub brandu

Przed rozmową sprawdzam stronę www Twojej marki, by wychwycić ewentualne oczywiste problemy, utrudniające wejście na nią lub dokonanie zakupów. Sprawdzam również, jak wyglądają reklamy, jeśli są aktywne.

Umawiam się na rozmowę

Rozmowa polega na połączeniu głosowym poprzez Skype, Microsoft Teams lub Messengera. Możesz mi udostępnić ekran, abyśmy mogli porozmawiać o reklamach bez fizycznego dostępu do konta reklamowego. Istnieje też możliwość konsultacji pisemnej, np. na Messengerze.

Wystawiam fakturę VAT lub podrzucam link do szybkiej płatności

Po rozmowie wystawiam fakturę VAT na dane Twoje lub Twojej firmy. Możemy też umówić się na kolejne konsultacje lub audyt całego konta reklamowego, jeżeli potrzebujesz kompleksowej analizy Twoich kampanii Facebook Ads oraz piksela :).

Kim ja w ogóle jestem? No więc:

Mam na imię Natalia i od 6 lat profesjonalnie robię reklamy Facebook Ads. Mam wieloletnie doświadczenie nie tylko w branży reklamowej, ale również w social media i e-commerce.


Współtworzyłam jeden z największych sklepów online home decor w Polsce. Obecnie pomagam małym oraz dużym firmom robić lepsze reklamy na Facebooku.


Moje publikacje znajdziesz m.in. w magazynie Sprawny.Marketing, Magazynie Social Media Manager, Bazie Wiedzy agencji reklamowej Tigers, czy na blogu Mały Marketing. Napisałam ponad 100 rozbudowanych, eksperckich artykułów na moim blogu oraz nagrałam niemal równie dużo odcinków podcastu.

 

Od jakiegoś czasu możesz przeczytać moje dwa e-booki dla średniozaawansowanych i zaawansowanych w temacie Facebook Ads: podręcznik “Profesjonalne reklamy Facebook Ads” i bardzo konkretny e-book „Dlaczego Twoje reklamy NIE działają? 32 nieoczywiste powody”.


Być może kojarzysz mnie z grupy “Tygrysy Socialu“, w której jestem aktywna od przeszło 3 lat ;).

Wybierz czas trwania konsultacji

Jeśli masz problem z wyborem, co jest najlepsze dla Ciebie – napisz maila na [email protected] lub skontaktuj się poprzez mój fanpage 🙂

Standardowa konsultacja reklamowa

60 minut rozmowy
PLN 320
netto
  • - W sam na dłuższą rozmowę lub analizę reklam poprzez udostępnienie mi twojego ekranu
  • - Wspólnie oceniamy sposób targetowania
  • - Wspólnie analizujemy wyniki reklamowe

Pakiet konsultacji reklamowych

4 godziny rozmowy
PLN1280
PLN 1160
netto
  • - Pakiet do wykorzystania przez 2 miesiące od dnia zakupu
  • - Kilkutygodniowy mentoring lub 2-3 intensywne spotkania
  • - Wspólnie ustawiamy kampanie reklamowe
  • - Wspólnie analizujemy wyniki reklamowe
  • - Wspólnie optymalizujemy nowe lub stare kampanie reklamowe

Najniższa cena w 30 dniach: 1160 zł netto.

Co dalej?

1. Skontaktuj się!

Jeśli chcesz zamówić konsultację, napisz do mnie na fanpage'u, mailowo lub wypełnij formularz na tej stronie.

2. Umów się na rozmowę

Konsultacje robię we wtorki i środy od 9:00 do 14:00 włącznie. W wiadomości określ, poprzez jaką aplikację chcesz odbyć rozmowę - Skype, Google Meet (Hangouts), Microsoft Teams. W 99% przypadków gadamy przez Google Meet :).

3. Opisz swój problem

Przedstaw w 2-3 zdaniach swój problem - poprzez maila lub wiadomość na fanpage'u. W ten sposób lepiej zrozumiem temat i będę w stanie przygotować się do konsultacji 🙂

4. Opłać fakturę lub zrób szybki przelew

Przed rozmową wysyłam Ci fakturę lub link do szybkiej płatności w moim sklepie internetowym. Jeśli wybierzesz fakturę - podaj swój NIP w briefie lub dane adresowe, abym mogła ją wystawić.

Wypełnij krótki brief

Twój NIP (jeśli masz firmę) lub Imię, nazwisko i adres (osoba prywatna). Uzupełnij tylko, jeśli wybierasz przelew tradycyjny.
Przewidywany lub obecny
Zasady dostępne TUTAJ.